logo
Paukščių lesinimo įranga

Paukščių lesinimo sistema turi atitikti aukštus keliamus reikalavimus - priklausomai nuo lesinimo (iki soties ar kontoliuojamas), paukščių amžius ir tipo. Taip pat sistema turi tikti vienadieniams ir suaugusiems paukščiams. Lengva prieiga prie pašarų ir pašarų išbarstymas taip pat svarbūs reikalavimai. Siekiant geriausiai patenkinti šiuos reikalavimus Big Dutchman International siūlo lesinimo transporterį AUGERMATIC su lesalinėmis tinkančiomis įvairioms paukščių rūšims:
- BIG PAN 330
- BIG PAN PLUS
- MULTI PAN
- MULTI PAN PLUS
- FLUXX 330 ir 360
- GLADIATOR

AUGERMATIC transporteris

AUGERMATIC transporteris susideda iš tokių pagrindinių dalių:
1 - bunkeriukas pašarui, 2 - bunkeriuko paaukštinimas (jeigu reikia didesnės talpos), 3 - guoliavietė su korpusu ir bunkeriuko prijungimu, 4 - pavara, transporterio vamzdžiai ir sraigė, 5 ir 6 - lesalinės ir daviklis linijos kontrolei.

BIG PAN 330

BIG PAN 330 lesalinė tinka lesinimui iki soties broileriams 0-3,5 kg, dedeklių vištų prieaguliui 0-1,4 kg, dedeklėms vištoms 1,4 - 2,2 kg. Lesalinė labai lengvai surenkama, gali būti fiksuojama prie transporterio vamzdžio arba ne, užsklanda leidžia lesalinę uždaryti lengvai valoma, galima valyti aukštu slėgiu, V formos dugnas įsileidžia į kraiką, tokiu būdu vienadieniai paukščiukai gali lengvai prieiti prie pašaro, lesalinės dugno kraštas užlenktas, kad sumažinti pašaro išbarstymą, nuožulnus kraštas nežaloja paukščių krūtinės.

DRAUGAI
KONTAKTAI

+370 614 69504

info@aruvita.lt

Geležinkelio g. 3-14A, LT-02100 Vilnius

SEKITE MUS G+
NAUJIENOS